Rośliny, pierwsze widoki

Prawa strona.
  • 3 podstawowe kępy nużańcy (pomieszane gigantea ze śubowym) na pierwszym planie,
  • 1 kępa za nimi mieszana z nużańcy i kryptokoryn,
  • zaraz przy szybie u wejścia do korzenia zostawione kilka sadzonek krypto – pozostałość z pierwszych chwil wirnika z roślinami:)

8 myśli nt. „Rośliny, pierwsze widoki”

    1. 300;) po roku sporo się zmieniło, mam sporo fotek, niedługo coś wrzucę:) ps. kępy kryptokoryn po lewej zasiedliły już całą lewą stronę:)

  1. Hej, mam w planach założenie swojego pierwszego akwarium, czy stosowanie nawozów płynnych typu Easy Life Ferro nie zagrozi faunie akwariowej? Będę super wdzięczna za wskazówki. Pozdrawiam:)

    1. Niestety nie miałem doświadczeń z nawozem jako żelazem- tzn nigdy nie stosowałem żelaza. Podejrzewam że jedynie trzeba pilnować się żeby nie zostać Dr.Overdose…;)em

    1. ;)na wigilje demontowałem akwen a pod koniec kwietnia zakładałem;)czyli 4 m-ce w sumie nie były w podłożu, tylko całe, w małym, nie do końca napełnionym akwarium, na parapecie, w niskich temperaturach. Liście, korzenie (korzenie troszkę zzieleniały) zaczęły już rosnąć w innym kierunku:). Kryptokoryny są mocne. Te akurat osobniki nieprzerwanie trwają u mnie koło 15 lat;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *